fotobudka krakow

Fotobudka Magic Show

Fotobudka na wesele oraz imprezę to rewelacyjna atrakcja, dlatego nie może jej zabraknąć u Ciebie. Zapewniamy wspaniałe gadżety, profesjonalną obsługę, a do tego mnóstwo dobrej zabawy i uśmiechu

Zobacz więcej szablonów

Co wyróżnia naszą fotobudkę?

Jako jedna z niewielu, nasza fotobudka drukuje tyle kopii zdjęć ile osób znajduje się na zdjęciach! Dzięki temu wszyscy Twoi goście otrzymają pamiątkę dla siebie i nie będą musieli odchodzić od fotobudki bez swojego wydruku. Pamiętaj, to że większość fotobudek oferuje „wydruki bez limitu” wcale nie oznacza, że każdy z gości otrzymuje wydruk dla siebie, zazwyczaj są to maksymalnie dwie kopie! Z naszą fotobudką każdy otrzyma zdjęcie dla siebie, a gdy zamówisz u nas księgę gości, to wydrukujemy dodatkową kopię zdjęcia do wklejenia w księdze gości, tak aby nikt nie musiał rezygnować ze swojego zdjęcia!

Fotobudka Magic Show zabawia gości przede wszystkim w takich miastach jak: Kraków, Myślenice, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice.
Nasza fotobudka dojeżdża do wszystkich miejscowości na terenie Podhala i Małopolski

Cena za wynajem fotobudki

Midi
900 PLN

800PLN

Czas zabawy: 2h
Nielimitowana ilość zdjęć

*Możliwość rozszerzenia pakietu o: DODATKOWY WYDRUK DLA KAŻDEJ OSOBY NA ZDJĘCIU

Personalizowana grafika wydruków
Dostęp do wydruków w wersji cyfrowej
Zabawne gadżety
Tła graficzne do wyboru
Opieka asystenta
Wysyłanie zdjęć na e-mail
Dojazd do 20 km od Krakowa** gratis

Maxi
1050 PLN

900PLN

Czas zabawy: 3h
Nielimitowana ilość zdjęć

*Możliwość rozszerzenia pakietu o: DODATKOWY WYDRUK DLA KAŻDEJ OSOBY NA ZDJĘCIU

Personalizowana grafika wydruków
Dostęp do wydruków w wersji cyfrowej
Zabawne gadżety
Tła graficzne do wyboru
Opieka asystenta
Wysyłanie zdjęć na e-mail
Dojazd do 30 km od Krakowa** gratis

SUPER OFERTA!

Giga
1200 PLN

1000PLN

Czas zabawy: 4h
Nielimitowana ilość zdjęć

*Możliwość rozszerzenia pakietu o: DODATKOWY WYDRUK DLA KAŻDEJ OSOBY NA ZDJĘCIU

Personalizowana grafika wydruków
Dostęp do wydruków w wersji cyfrowej
Zabawne gadżety
Tła graficzne do wyboru
Opieka asystenta
Wysyłanie zdjęć na e-mail
Dojazd do 30 km od Krakowa** gratis

Business

Cena do uzgodnienia

Czas zabawy:  Do ustalenia
Nielimitowana ilość zdjęć

*Możliwość rozszerzenia pakietu o: DODATKOWY WYDRUK DLA KAŻDEJ OSOBY NA ZDJĘCIU

Personalizowana grafika wydruków
Branding okleiny fotobudki
Dostęp do wydruków w wersji cyfrowej
Zabawne gadżety
Tła graficzne do wyboru
Opieka asystenta
Wysyłanie zdjęć na e-mail
Dojazd do 30 km od Krakowa** gratis

Dodatki do pakietów Fotobudki Magic Show

*DODATKOWY WYDRUK DLA KAŻDEJ OSOBY NA ZDJĘCIU

od 100 PLN

Standardowo fotobudka pozwala na wydruk jedynie dwóch kopii zdjęć w formacie 5x15cm bez względu na ilość osób robiących sobie jednocześnie zdjęcie. Nam zależy aby każdy z gości miał pamiątkę z zabawy z fotobudką dla siebie, dlatego oferujemy rozszerzony pakiet wydruków! Nasza fotobudka wydrukuje tyle kopii wydruków, ile osób znajduje się na zdjęciach. Gdy w sesji uczestniczy np. 6 osób fotobudka drukuje 6 kopii wydruków, po jednej dla każdej osoby, a w przypadku gdy zamówisz u nas księgę gości, drukowane jest jedno dodatkowe zdjęcie do wklejenia w księdze gości.

KSIĘGA GOŚCI

100 PLN

Wesele, komunia dziecka czy urodziny, księga gości to piękna pamiątka na długi czas. Przygotujemy dla Ciebie odpowiednią księgę, zapewnimy materiały do jej wypełnienia w postaci zdjęć z fotobudki, kleju, kolorowych długopisów, naklejek itp. Po każdej sesji w fotobudce, będziemy zachęcać twoich gości aby wpisali życzenia do księgi i wkleili swoje zdjęcie.

WINIETKI FOTOBUDKOWE

Od 50 PLN

Przygotujemy dla Twoich gości specjalne winietki nawiązujące do tematu imprezy, na których znajdą się takie informacje jak:
– adres galerii online
– hasło dostępu
– data aktywacji galerii
A jeżeli jesteś na etapie przygotowywania własnych zaproszeń lub winietek, poproś o niezbędne dane i umieść je na swoim projekcie zupełnie za darmo!

DOJAZD

2 PLN

Nasza fotobudka jest mobilna i dojedziemy na Waszą imprezę w każde miejsce 🙂 Jeżeli odległość od Krakowa* jest większa niż przedstawiona w ofercie, koszt dojazdu wynosi 2 zł/km licząc trasę w obie strony. Jesteśmy otwarci na negocjacje 🙂

**Odległość liczona jest od siedziby firmy: Kraków, ul. Fiołkowa

FOTOALBUM

Od 250 PLN

Po imprezie przygotujemy dla Ciebie indywidualny i niepowtarzalny fotoalbum wykorzystując zdjęcia zrobione podczas imprezy. Fotoalbum to niezwykle ciekawy sposób na utrwalenie wspomnień z Waszej zabawy.

DODATKOWA GODZINA

Od 200 PLN

Świetnie się bawicie pozując do zdjęć w fotobudce, a ustalony czas wynajmu dobiega końca? Możemy zostać dłużej na Waszej imprezie i zapewnić atrakcję przez kolejne godziny.

PERSONALIZOWANE GADŻETY

Od 250 PLN

Zapewniamy gadżety odpowiednio dobrane do tematyki przyjęcia. Tabliczki z indywidualnymi tekstami, przebrania tematyczne – przygotujemy odpowiednią ilość gadżetów tak aby Twoi goście bawili się jeszcze lepiej!

PERSONALIZOWANE TŁO

Od 150 PLN

Jeśli w naszej ofercie nie ma tła które Ci się podoba lub chcesz wykorzystać tło ze swoją grafiką, logiem np. na targach –  możemy zamówić je specjalnie dla Ciebie.

Wynajem fotobudki na każdą okazję

Zabawa z fotobudką to wspaniała rozrywka na każdą okazję. Z naszą fotobudką Twoi goście będą się bawić wyśmienicie!
fotobudka_na_wesele-wynajem_fotobudki

Fotobudka na wesele

Świetna zabawa i niepowtarzalna pamiątka dla Ciebie i Twoich gości! Fotobudka na wesele to rozrywka dla wszystkich uczestników imprezy, wspaniała zabawa, mnóstwo zdjęć z atrakcyjnymi gadżetami oraz spersonalizowane grafiki na wydrukach i w księdze gości. Zdjęcia wykonane podczas imprezy dostępne również w galerii online przez cały rok.

fotobudka_wieczor_panienski-wynajem_fotobudki

Fotobudka na imprezę

Wieczory panieńskie i kawalerskie, studniówki, urodziny, to imprezy, na których nie może zabraknąć naszej fotobudki! Zapewniamy świetną zabawę przez cały wieczór dopasowując akcesoria do charakteru imprezy. Wydruki oraz galeria online pozwolą wspominać świetną zabawę przez długi czas!

fotobudka_dla_dzieci-wynajem_fotobudki

Fotobudka dla dzieci

Jeśli szukasz atrakcji na urodziny dla Twojego dziecka, fotobudka wspaniała zabawa dla małych pociech. Dysponujemy wieloma tematycznymi dodatkami, opartymi na motywach z bajek i filmów. Księżniczki, piraci, zwierzątka, czy może Kraina Lodu i Spiderman? Z naszą fotobudką każdy maluch znajdzie coś dla siebie!

fotobudka_impreza_przyjecie-wynajem_fotobudki

Fotobudka dla firm

Jeśli szukasz atrakcji na spotkanie integracyjne lub chcesz zainteresować klientów podczas targów i spotkań branżowych, wynajem fotobudki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Świetna zabawa podczas pozowania do zdjęć oraz publikacja zdjęć z logiem Twojej firmy w mediach społecznościowych to wyśmienity pomysł na reklamę!

Nieodłączne elementy fotobudki

8 powodów, dzięki którym zabawa z naszą fotobudką będzie niepowtarzalna.

Projekt wydruku

Przygotujemy projekt wydruków tak, aby pasował tematycznie do Twojej imprezy. Zapewniamy możliwość umieszczenia dowolnego podpisu lub grafiki.

Układ zdjęć

Wydruki z fotobudki mogą być tworzone w formatach 5 x 15 cm lub 10 x 15 cm z dowolnym układem zdjęć. Wybierz taki, który podoba Ci się najbardziej!

Rozmaite tła

Dysponujemy wieloma różnorodnymi tłami, które można zmieniać podczas trwania imprezy, tak aby urozmaicić Wasze zdjęcia.

Galeria online

Zdjęcia z imprezy dla Ciebie i Twoich gości są dostępne w galerii online zabezpieczonej hasłem przez cały rok! Dzięki czemu będziesz mógł je pobrać, zapisać i dzielić się ze swoimi znajomymi!

Gadżety

Okulary, wąsy, peruki, zabawne tabliczki i wiele innych. Przeróżne akcesoria pozwolą zmienić się w marynarza, pirata, księżniczkę lub postać rodem z lat 80′.

Księga gości

Wybierz księgę gości dopasowaną do motywu przewodniego imprezy. Zapewnimy niezbędne materiały do uzupełniania księgi podczas przyjęcia. Jest to wspaniała pamiątka na lata!

Zdjęcia w 15 sek.

Goście otrzymują gotowe zdjęcia w kilka chwil po ich wykonaniu. Zapewniamy ekspresowy wydruk na miejscu imprezy z możliwością powielenia ilości drukowanych zdjęć.

Zdjęcia na facebooku

Fotobudka umożliwia wysyłkę zdjęć na maila oraz publikację na facebooku zaraz po ich wykonaniu. Twoi goście będą mogli od razu podzielić się nimi ze znajomymi.

Jak rozpocząć zabawę z fotobudką?

1

Kontaktujesz się z nami i rezerwujesz termin

3

Przygotowania do sesji rozpoczynamy ok. 20 min przed planowaną godziną rozpoczęcia zabawy

5

Wybierasz gadżety i stylizacje

7

Po 15 sek. obierasz gotowy wydruk

fotobudka-jak_wynajac_fotobudke-atrakcja_wesele
2

Ustalamy szczegóły, projektujemy indywidualny wzór wydruków specjalnie dla Ciebie

4

Fotobudka jest do Twojej dyspozycji – bawisz się na całego!

6

3…2…1! Patrz w obiektyw, czas na zdjęcie

8

Już następnego dnia oglądasz zdjęcia w galerii online

Wynajem fotobudki- najważniejsze informacje

Jeśli chesz dowiedzieć się więcej o tym jak działa fotobudka w Krakowie - znajdziesz odpowiedź poniżej

Jak działa fotobudka?

To mega proste! Wystarczy, że na ekranie dotykowym naciśniesz START. Zostanie uruchomiony licznik wskazujący ile czasu pozostało do wykonania zdjęcia. Następnie szybko dobierzesz odpowiednie gadżety, staniesz w wyznaczonym miejscu. Bez obaw, będziesz widzieć kiedy ktoś przyprawi Ci rogi na zdjęciu – w czasie odliczania cały czas na ekranie fotobudki widoczny będzie podgląd kadru.

Czy ilość zdjęć jest limitowana?

Nie, jedynym ograniczeniem jest czas pracy naszej fotobudki. W zależności od wybranego pakietu jesteśmy dostępni dla Ciebie i Twoich gości przez ustalony czas. Oczywiście jeżeli stwierdzisz że chcielibyście bawić się dłużej lub jeszcze nie wszyscy zdążyli zrobić sobie pamiątkową fotkę, zawsze istnieje możliwość przedłużenia czasu zabawy z fotobudką.

Czy czas dojazdu i przygotowania sprzętu jest wliczony w czas wynajmu fotobudki?

Nie, podany w pakietach czas oznacza ilość godzin, przez które fotobudka będzie dostępna na Twojej imprezie. Na miejscu zabawy pojawiamy się odpowiednio wcześniej i wtedy przygotowujemy sprzęt, aby rozpocząć zabawę o umówionej godzinie.

Czy podczas imprezy jest obecny asystent?

Oczywiście. Przez cały czas trwania sesji z fotobudką jest z Wami nasza obsługa, która dba o odpowiednią jakość zdjęć i wydruków. Zajmuję się też układaniem gadżetów tak, aby każdy bez problemu mógł wybrać ten który sobie wypatrzył 🙂

Na czym polega personalizacja wydruku?

Oferujemy pełną personalizację polegającą zarówno na wyborze układu zdjęć, formatu wydruku, jak i grafik znajdujących się na odbitkach. Zaprojektujemy grafiki pasujące do motywu przewodniego Waszej imprezy. Możemy również umieścić logo lub inny charakterystyczny element.

W jakiej formie otrzymam zdjęcia po imprezie?

Po imprezie otrzymasz od nas dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem. Dodatkowo możemy zaprojektować fotoalbum z imprezowymi kadrami, która posłuży jako pamiątka na długi czas.

W jakim regionie działa Fotobudka Magic Show?

Działamy głównie na terenie małopolski, śląska oraz podkarpacia. Miasta które odwiedzamy najczęściej to: Kraków, Myślenice, Mszana-Dolna, Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Limanowa, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Dobczyce, Nowy Sącz, Zator, Miechów, Olkusz, Skawina, Sucha Beskidzka, Zakopane.

Jak zarezerwować termin?

Wystarczy że wyślesz nam wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zgłosisz się do nas telefonicznie. Możliwy jest również kontakt w wiadomości na facebooku. Nie czekaj, zarezerwuj już dziś! 🙂

jak wygląda fotobudka magic show

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej lub zarezerwować termin? Napisz do nas przez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

  This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

  Fotobudka Magic Show

  Fotobudka: Kraków, Myślenice, Mszana-Dolna, Rabka-Zdrój, Nowy Targ, Limanowa, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Dobczyce, Nowy Sącz, Zator, Miechów, Olkusz, Skawina, Sucha Beskidzka, Zakopane

  608 284 783 – Kasia

  888 115 918 – Krzysiek

   kontakt@fotobudkawkrakowie.pl

  Zapraszamy do polubienia naszego profilu na facebooku: