Fotobudka Kraków

Fotobudka Kraków – atrakcja na każdy rodzaj imprezy.

Fotobudka Magic Show jest rewelacyjną atrakcją na każdą imprezę. Nieważne czy organizujesz wesele, przyjęcie urodzinowe dla dzieci, firmową imprezę integracyjną, studniówkę lub zabawę sylwestrową. Nasza oferta jest skierowana dokładnie do Ciebie!

Fotobudka to mobilne studio fotograficzne które do pracy potrzebuje jedynie 3x3m wolnej przestrzeni i dostępu do gniazdka elektrycznego. Nasza budka fotograficzna wyposażona jest w profesjonalny aparat fotograficzny, oświetlenie pozwalające robić zdjęcia w bardzo ciemnych miejscach. Drukarka termosublimacyjna pozwala na uzyskanie wydruków zdjęć w wysokiej jakości. To wszystko pozwala na uzyskanie świetnych zdjęć oraz wydruków z fotobudki.

Wynajem fotobudki w Krakowie – jak to wygląda?

Jeśli interesuje Cię wynajem fotobudki w Krakowie i skontaktujesz się z nami, w pierwszej kolejności przedstawimy Ci ofertę która będzie najlepiej dopasowana do charakteru Twojej imprezy. W zależności od ilości gości, czasu trwania imprezy czy ilości innych atrakcji przygotujemy dla Ciebie pakiet, dzięki któremu czas zabawy z fotobudką będzie dobrany tak, aby wszyscy goście zdążyli zrobić sobie zdjęcie, a cena za wynajem fotobudki była jak najniższa.

W następnej kolejności przygotujemy szablony wydruków specjalnie dla Ciebie tak, aby pasowały one do motywu Twojej imprezy, zawierały wybrany przez Ciebie opis, datę, czy dowolną grafikę. Na wydrukach z fotobudki nie umieszczamy danych kontaktowych, adresu strony internetowej czy innych naszych danych, jak to robią niektóre fotobudki!

Zabawa z fotobudką – przebieg imprezy.

W dniu imprezy pojawimy się na miejscu na ok. 30min przed umówioną godziną rozpoczęcia zabawy. W tym czasie rozłożymy i przygotujemy budkę fotograficzną, wybrane przez Ciebie tło fotograficzne i całą masę zabawnych gadżetów! Kiedy fotobudka będzie gotowa zaprosimy Twoich gości do wspólnej zabawy – pamiętaj czas wynajmu fotobudki liczony jest od chwili gdy Twoi goście rozpoczną zabawę z naszą fotobudką!

Od momentu rozpoczęcia zabawy z fotobudką aktywnie pomagamy wszystkim gościom w wyborze gadżetów, odpowiednim ustawieniu się do zdjęcia, żeby wszyscy znaleźli się w kadrze. Jeżeli ktoś nie zdążył się ustawić lub nie patrzył w obiektyw, zawsze dajemy możliwość poprawy każdego ze zdjęć. Jeśli wśród uczestników zabawy są zarówno dzieci jak i dorośli, mamy przygotowane specjalne podesty dla najmłodszych. Podesty dla dzieci pomagają im być dobrze widocznymi na zdjęciach z rodzicami. Po każdej zakończonej sesji przy fotobudce podajemy gotowe w kilkanaście sekund wydruki, a w przypadku wesela zachęcamy do dokonania wpisu i wklejania zdjęć w pamiątkowej księdze gości.

Jeżeli czas zabawy z fotobudką dobiega końca, a goście dalej chcą się z nami bawić, dajemy Ci możliwość przedłużenia zabawy o kolejną godzinę.

Zdjęcia z fotobudki – galeria dla wszystkich gości.

Po zakończonej zabawie z najlepszą fotobudką w Krakowie, otrzymujesz od nas dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem, do której dostęp masz tylko Ty i Twoi goście, którym przekażesz hasło. Galeria na naszej stronie jest dostępna przez cały rok i zawiera wszystkie pojedyncze zdjęcia oraz paski wydruków z fotobudki w oryginalnym rozmiarze. Istnieje również możliwość pobrania wszystkich zdjęć.

Zachęcamy do skorzystania z dodatkowej opcji „winietek fotobudkowych”, na których znajdują się adres strony z galerią, hasłem dostępu i datą aktywacji galerii, tak aby Twoi goście od razu po imprezie mogli zobaczyć i pobrać swoje zdjęcia.

Kraków jest wspaniałym miastem do zabawy z fotobudką. W naszej ofercie „wynajem fotobudki w Krakowie” oferujemy darmowy dojazd na miejsce imprezy w Krakowie i w promieniu 50km!

Skontaktuj się z nami, ustalimy wszystkie szczegóły!

Oferujemy wynajem fotobudki m.in. w takich miejscowościach jak:

Kraków, Myślenice, Wieliczka, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Szczawnica Limanowa, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Dobczyce, Nowy Sącz, Zator, Miechów, Olkusz, Skawina, Sucha Beskidzka, Zakopane.