Fotobudka na Sylwestra

Przywitaj nowy rok z naszą fotobudką, zaskocz swoich gości wyjątkową atrakcją i spraw, by sylwestrowa noc była naprawdę niezapomniana.

Baw się robiąc zdjęcia i wybierając przebrania z gadżetów do fotobudki

Fotobudka na sylwestra to idealny pomysł na rozkręcenie imprezy, integrację wszystkich gości i szampańską zabawę z przyjaciółmi. W naszej ofercie znajdziesz mnóstwo oryginalnych gadżetów – kolorowe peruki, fikuśne okulary, maski, wąsy, kapelusze, tabliczki z zabawnymi napisami, sylwestrowe dodatki – a wszystko po to, by zabawa rozkręciła się na dobre! Wśród oryginalnych gadżetów każdy znajdzie coś dla siebie, by urozmaicić sylwestrową kreację i zapozować z przyjaciółmi do wspólnego zdjęcia.

Zapewniamy również kolorowe tła, które sprawią, że Wasze zdjęcia będą jeszcze bardziej szalone i oryginalne.

fotobudka na sylwestra kraków

Wydruki zdjęć z fotobudki to pamiątka na lata

Dzięki spersonalizowanym szablonom na wydrukach możesz umieścić dowolny pamiątkowy napis, datę i miejsce sylwestrowej imprezy, tak by wspomnienia szampańskiej sylwestrowej nocy nie rozmyły się z upływem czasu. Dodatkowo grafiki umieszczone na wydruku będą nawiązywały do zabawy sylwestrowej, co sprawi że zdjęcia będą się wyróżniać pośród innych fotografii. Będzie to idealna pamiątka dla Ciebie i Twoich gości, która wywoła uśmiech na twarzy i przywoła wspomnienia wystrzałowej sylwestrowej imprezy.

Do Waszej dyspozycji oddajemy również galerię online, zabezpieczoną hasłem, dostępną tylko dla zaproszonych gości, dzięki której będziecie mogli wspominać  sylwestrową zabawę przez cały rok.

fotobudka sylwester krakow

Zastanawiałeś się nieraz gdzie i z kim spędzałeś poprzedniego Sylwestra? Wspomnienia często ulatują i z czasem giną w natłoku codziennych spraw i  obowiązków. Nietuzinkowe i zabawne zdjęcia z naszej budki fotograficznej pozwolą Ci zachować wspomnienia sylwestrowej nocy na zawsze!