Fotobudka Nowy Targ

Wynajem – Fotobudka Nowy Targ

Fotobudka to świetna atrakcja

Fotobudka Magic Show jest świetną atrakcją na każdy rodzaj imprezy dlatego jeśli organizujesz wesele, przyjęcie urodzinowe dla dzieci, imprezę integracyjną w firmie, studniówkę lub sylwestra nasza oferta jest skierowana dokładnie do Ciebie!

Fotobudka, do pracy potrzebuje jedynie 3x3m wolnej przestrzeni i dostępu do gniazdka 230V. Nasza budka fotograficzna wyposażona jest w profesjonalny sprzęt fotograficzny oraz drukarkę termosublimacyjną przeznaczoną do wydruków zdjęć. Dzięki temu zapewniamy świetne zdjęcia i wydruki z fotobudki.

 

Wynajem fotobudki w Nowym Targu

Jeśli zdecydujesz się na wynajem fotobudki w Nowym Targu, w pierwszej kolejności przygotujemy dla Ciebie spersonalizowane szablony wydruków z fotobudki. Projekty tworzymy tak, by pasowały one do motywu Twojej imprezy, zawierały wybrany przez Ciebie opis, datę, czy dowolną grafikę. Pamiętaj na wydrukach z naszej fotobudki nie umieszczamy  danych kontaktowych, czy innych danych naszej firmy!

W dniu imprezy przyjedziemy na miejsce ok 30min przed umówioną godziną. W tym czasie przygotujemy i rozłożymy budkę fotograficzną, wybrane przez Ciebie tło fotograficzne i całą masę zabawnych gadżetów! Kiedy fotobudka będzie gotowa zaprosimy Twoich gości do wspólnej zabawy. Czas wynajmu fotobudki liczony jest od chwili gdy Twoi goście rozpoczną zabawę z naszą Fotobudką!

 

Zabawa z fotobudką

Od tego momentu aktywnie pomagamy wszystkim uczestnikom zabawy w wyborze gadżetów, odpowiednim ustawieniu się do zdjęcia, w razie konieczności poprawiamy nieudane zdjęcie. Jeśli wśród uczestników zabawy są zarówno dzieci jak i dorośli, mamy przygotowane specjalne podesty dla dzieci. Pozwalają one na to, aby wszyscy mieścili się w kadrze fotobudki. Po każdej zakończonej sesji podajemy gotowe w 15 sekund wydruki z fotobudki a w przypadku wesela zachęcamy do dokonania wpisu w pamiątkowej księdze gości.

Kiedy czas zabawy z fotobudką dobiega końca, a goście dalej chcą się bawić, masz możliwość przedłużenia zabawy o kolejną godzinę.

Następnego dnia po zakończonej zabawie z najlepszą fotobudką, otrzymujesz od nas dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem, do której dostęp mają tylko Ty i Twoi goście którym przekażesz hasło. Galeria jest dostępna przez cały rok i zawiera wszystkie zdjęcia z fotobudki w oryginalnym rozmiarze.

 

Nowy Targ jest wspaniałym miastem do zabawy z Fotobudką, dlatego w naszej ofercie „wynajem Fotobudka Nowy Targ” oferujemy darmowy dojazd na miejsce imprezy na terenie Nowego Targu!

Skontaktuj się z nami, ustalimy wszystkie szczegóły!

Zarezerwuj fotobudkę już dziś!

Oferujemy wynajem fotobudki m.in. w takich miejscowościach jak:

Kraków, Myślenice, Wieliczka, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Limanowa, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Dobczyce, Nowy Sącz, Zator, Miechów, Olkusz, Skawina, Sucha Beskidzka, Zakopane.