Fotobudka na Osiemnastkę

Wejdź w dorosłość z wielką pompą, zaskocz swoich znajomych wyjątkową atrakcją i zapewnij sobie wspomnienia na całe życie. Nasza fotobudka sprawi, że Twoja osiemnastka będzie niezapomnianym wydarzeniem.

Fotobudka na osiemnastkę to przede wszystkim wyjątkowe gadżety

Wśród niepowtarzalnych gadżetów każdy z gości znajdzie coś dla siebie, by w jednej chwili zmienić swój wizerunek i zabłysnąć w towarzystwie pomysłowością i poczuciem humoru. Śmieszne wąsy, szałowe peruki, kolorowe maski i okulary, a może tabliczki z zabawnymi napisami lub diabelskie różki – jest w czym wybierać! Nasze gadżety pozwalają puścić wodze fantazji i oddać się zabawie. Efektem są wyjątkowe zdjęcia, które można przyczepić na lodówkę lub używać jako zakładki do książki, by zawsze móc wspominać tę wyjątkową osiemnastkową imprezę z paczką najlepszych przyjaciół.

kraków fotobudka na osiemnastke gadżety

Osiemnastka w wyjątkowym miejscu? A może tło typu green screen

Budka fotograficzna na osiemnastkę oferuje także różnorodne kolorowe tła, które można zmieniać podczas zabawy – to jeszcze więcej pomysłów na niebanalne wspomnienia. Jeśli zaś Twoja fantazja wykracza poza ustalone granice i pragniesz przenieść się wraz z przyjaciółmi w dowolnie wybrane miejsce na świecie i tam świętować swoje osiemnaste urodziny – wystarczy zamówić tło typu green screen, a Paryż, Nowy Jork czy piaszczyste plaże Tajlandii staną przed Wami otworem. Daj się ponieść zabawie i spraw, by Twoja osiemnastka zapadła w pamięci gości na długo.

kraków fotobudka na osiemnastke różne tla do wyboru

Wspominaj zabawę na osiemnastych urodzinach dzięki wyjątkowej księdze gości

Wysokiej jakości zdjęcia zostaną wydrukowane na oryginalnych szablonach, na których można umieścić Twoje imię oraz datę urodzin lub dowolnie zaprojektowany napis przypominający gościom o tym wyjątkowym dniu. Na życzenie możemy przygotować również pamiątkową księgę, w której goście będą mogli wklejać swoje szalone zdjęcia i wpisywać urodzinowe życzenia – to rewelacyjna pamiątka i super niespodzianka, którą będziesz odkrywać strona po stronie na długo po tym jak pękną ostatnie osiemnastkowe balony.

fotobudka na osiemnastke przykładowe wydruki

Fotobudka na osiemnastkę to również doskonała forma prezentu, zaskocz wszystkich niezwykłym pomysłem.