Fotobudka dla firm

Jeśli szukasz atrakcji na spotkanie integracyjne lub chcesz wzbudzić zainteresowanie klientów podczas targów i spotkań branżowych, wynajem fotobudki jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem.

Nic nie przyczyni się lepiej do integracji zespołu, niż świetna zabawa podczas pozowania do zdjęć z wyjątkowymi gadżetami.

Gadżety do fotobudki – rozbaw swoich gości śmiesznymi przebraniami

Nasza oferta obejmuje bogaty wybór dodatków, takich jak kolorowe peruki, fantazyjne okulary, maski, wąsy, kapelusze czy tabliczki z zabawnymi napisami. Na życzenie klientów możemy przygotować również spersonalizowane akcesoria oraz tabliczki z nazwami działów czy charakterystycznymi dla firmy tekstami.

fotobudka na event - gadżety

Tła do fotobudki – wybierz jedno z dostępnych lub zamów specjalne tło z logo Twojej firmy

Dodatkowym urozmaiceniem są kolorowe tła, które można dowolnie zmieniać podczas trwania imprezy. Ponadto specjalnie z myślą o firmach nasza fotobudka oferuje możliwość zastosowania tła z logo firmy. To doskonały pomysł na połączenie świetnej zabawy z chwytliwą reklamą swojego biznesu. Gdyż nic tak nie przyciągnie uwagi klientów, jak zdjęcia dobrze bawiących się pracowników z logiem Twojej firmy w tle, publikowane w mediach społecznościowych czy w newsletterze.

fotobudka dla firm - tła

Wydruki z fotobudki – promuj swoją firmę w oryginalny sposób

Niewątpliwym atutem jest również możliwość przygotowania spersonalizowanych szablonów wydruków. Wydruki z fotobudki bez wątpienia sprawdzą się lepiej niż zwykłe ulotki reklamowe czy wizytówki. Pod zdjęciami nasi klienci mogą umieścić nazwę swojej firmy, logo oraz dane kontaktowe, co będzie stanowiło doskonały pomysł na oryginalną promocję biznesu.

fotobudka na impreze firmową - wydruki

Fotobudka na targach – zachęć klientów do odwiedzenie Twojego stanowiska

Zabawa z budką fotograficzną to także świetny pomysł na promocję firmy podczas targów czy spotkań branżowych. Taka atrakcja z pewnością zainteresuje wszystkich uczestników targów i zachęci ich do odwiedzenia stoiska Twojej firmy. Fotobudka na targach branżowych to pierwszy krok do nawiązania dalszych relacji biznesowych.

Wykonanie pełnego brandingu okleiny fotobudki oraz jej ekranu startowego na pewno wpłynie na większą rozpoznawalność loga i marki podczas targów.

fotobudka na targi

Fotobudka dla firm to połączenie niezapomnianej zabawy z kreatywnym marketingiem, które przyczyni się do stworzenia wyjątkowego wizerunku Twojej firmy.