Fotobudka Rabka Zdrój

Wynajem Fotobudki Rabka – Zdrój

Wspaniały pomysł dla osób wybierających atrakcję na wesele, imprezę firmową, przyjęcie urodzinowe, kinderball, studniówkę lub sylwestra.

Fotobudka Magic Show jest niezapomnianą atrakcją na każdy rodzaj imprezy.

Niezależnie od wieku, goście bawią się wspaniale wybierając spośród mnóstwa zabawnych gadżetów swoją stylizację, by następnie uwiecznić wspomnienia na zdjęciach wykonanych przez fotobudkę.

Nasza fotobudka w Rabce to urządzenie wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny, zapewniający wspaniałą jakość zdjęć i wydruków. Budka fotograficzna do pracy potrzebuje ok 3x3m wolnej powierzchni i dostęp do gniazdka elektrycznego.

Wynajem Fotobudki w Rabce to bardzo prosta sprawa, wystarczy że się z nami skontaktujesz, podasz termin, rodzaj imprezy oraz szacunkową ilość gości. Doradzimy jaki czas zabawy będzie odpowiedni dla Twojej imprezy oraz jaka godzina będzie najlepsza do rozpoczęcia zabawy.

 

Na każdą zabawę z fotobudką tworzymy inny, oryginalny szablon wydruku.

Umieszczamy na nim wybrany przez Ciebie tekst np. z datą, nazwą wydarzenia, miejscem itp., dowolną grafiką, czy ramką. Jeśli nie masz pomysłu zaproponujemy nasz projekt. Pamiętaj, na wydrukach z fotobudki nie umieszczamy naszych danych kontaktowych, tak jak to robią niektóre firmy. Na wydrukach jest tylko i wyłącznie projekt na Twoją imprezę!

Na imprezie pojawiamy się ok 30min wcześniej, w tym czasie przygotowujemy budkę fotograficzną, wybrane przez Ciebie jedno z dwunastu teł fotograficznych oraz całe mnóstwo zabawnych gadżetów, okularów, kapeluszy i tabliczek. Gdy wszystko jest już gotowe, zapraszamy Twoich gości do wspólnej zabawy, w trakcie której pomagamy w wyborze gadżetów, ustawieniu się do zdjęcia i obsłudze foto-budki. Nie ma problemu, jeśli bawią się z nami duzi i mali, czuwamy cały czas, aby każdy znalazł się w kadrze, dostosowując na bieżąco ustawienia fotobudki.

 

Każdy z gości może otrzymać wydruk z fotobudki dla siebie.

Nasza foto-budka umożliwia drukowanie zdjęć w ilości odpowiadającej liczbie gości na zdjęciu, dlatego każdy może otrzymać swoją kopie wydruku, a dodatkowo w przypadku wesela wkleić zdjęcie do pamiątkowej księgi gości – do czego gorąco zachęcamy wszystkich gości podczas trwania imprezy.

Pamiętaj, jeżeli po upływie czasu wynajmu fotobudki, Twoi goście dalej chętnie ustawiają się do zdjęć, zawsze istnieje możliwość przedłużenia czasu zabawy o kolejną godzinę!

Po zakończeniu zabawy z fotobudką, następnego dnia przekazujemy Ci dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem. Otrzymujesz od nas linka i hasło, które następnie możesz przekazać swoim gościom. W galerii znajdują się wszystkie zdjęcia wykonane podczas zabawy w maksymalnej rozdzielczości. W galerii możliwe jest pobranie wszystkich zdjęć!

Cena za Wynajem Fotobudki w Rabce jest bardzo przystępna! Sprawdź oferowane pakiety w naszym cenniku.

Fotobudka w Rabce to świetna zabawa. Miasto Dzieci Świata to wspaniała lokalizacja na zabawę integrującą zarówno dzieci jak i dorosłych. Jesteśmy z Rabki, dlatego dojazd na imprezę w Rabce i w promieniu 50km jest darmowy!

Oferujemy wynajem fotobudki m.in. w takich miejscowościach jak: Kraków, Myślenice, Wieliczka, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Limanowa, Wadowice, Bochnia, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Dobczyce, Nowy Sącz, Zator, Miechów, Olkusz, Skawina, Sucha Beskidzka, Zakopane.