Wynajem Fotobudki

To nie tylko sama elektronika, aparat, czy drukarka. Ważne jest również to, jakie dodatkowe akcesoria oferuje firma wynajmująca fotobudkę. Ciężko sobie wyobrazić, aby udana zabawa z fotobudką mogła się obejść bez dużej ilości śmiesznych gadżetów. Tak samo jak to, że pamiątkowy wydruk z fotobudki powinien być dopracowany, przekazywać charakter wydarzenia i zapadać w pamięć.

 

Dokładamy wszelkich sił, by nie tylko zdjęcia z naszej fotobudki były wysokiej jakości, ale i wszelkie pozostałe, nieodłączne elementy.

Oryginalne szablony wydruków z fotobudki

Nie pozwól, by czas zatarł wspomnienia tych wyjątkowych chwil spędzonych w gronie bliskich Ci osób. W naszej ofercie znajdziesz niepowtarzalne i spersonalizowane projekty wydruków dopasowane do Twojej imprezy.

 

Na każdą imprezę przygotowujemy oryginalne i niepowtarzalne szablony wydruków. Projekty mogą nawiązywać do motywu przewodniego imprezy, można umieścić na nich datę, imię jubilata, czy nazwę Twojej firmy, możemy też stworzyć całkowicie niezależny motyw, który będzie stanowił oryginalną pamiątkę lub kreatywną reklamę. Poniżej przedstawiamy kilka wybranych realizacji. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i przygotowujemy personalizowany projekt wydruku. Nasza fotobudka może drukować zdjęcia w formacie 10×15 cm lub dwa paski 5×15 cm. Wybierz taki rodzaj wydruku, jaki najbardziej Ci się podoba. Pamiętaj, jako jedna z niewielu, nasza fotobudka umożliwia drukowanie wielu kopii jednego wydruku, tak aby każdy z gości otrzymał pamiątkę dla siebie.

Księga gości do wklejania zdjęć z fotobudki i wpisywania życzeń

Dobre słowa i życzenia od najbliższych mają wielką moc! Zaproś swoich znajomych do wspólnej zabawy i zachowaj ich wpisy na pamiątkę. Nasza księga gości na zdjęcia z fotobudki to idealny sposób, by zatrzymać wspomnienia na zawsze!

 

Księga gości to obowiązkowy element, którego nie może zabraknąć na Twojej imprezie weselnej. Dzięki niej ciepłe słowa i życzenia od najbliższych nie ulecą w niepamięć i będziesz mógł je wspominać przez całe życie. Doskonałym uzupełnieniem własnoręcznie wykonanej dedykacji będą szałowe zdjęcia z naszej fotobudki, które sprawią, że Twoja księga gości będzie jeszcze bardziej kolorowa i oryginalna.

 

By uwolnić kreatywność Twoich gości, zapewniamy kolorowe flamastry, długopisy, klej, wyjątkowe naklejki oraz wszelkie niezbędne przybory do stworzenia pamiątkowego wpisu.

Zabawne gadżety do fotobudki

Nasze wyjątkowe gadżety pozwalają na zmianę wizerunku w ciągu kilku sekund! Zabłyśnij wśród znajomych kreatywnością i humorem. Wybierz dla siebie wesołe dodatki i baw się z naszą fotobudką na całego!

 

W naszej ofercie znajdziesz oryginalne gadżety, które pozwolą Ci wznieść się na wyżyny kreatywności. Kolorowe kapelusze, czapki, fikuśne okulary, wąsy, maski, szałowe peruki i tabliczki z zabawnymi tekstami. Dzięki nim będziesz mógł całkowicie zmienić swój image w trakcie imprezy. Stale uzupełniamy wybór akcesoriów i poszerzamy ilość dodatków – każdy więc znajdzie dla siebie coś wyjątkowego. Gadżety do fotobudki mają wzięcie również podczas wszelkich zabaw weselnych.

Jeżeli planujesz imprezę tematyczną, zgłoś się do nas, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę gadżetów dobranych specjalnie pod temat przewodni Twojego przyjęcia.

Nasze tła do fotobudki

Romantyczne serduszka, kolorowe grochy czy rustykalne drewno – to tylko niektóre motywy, jakie oferuje nasza fotobudka. Wybierz to, które najbardziej Ci się podoba, a jeśli wybór jest zbyt trudny… nic straconego! Podczas imprezy zmienimy tło na inne.

 

W naszej ofercie znajdziesz wyjątkowe tła fotograficzne przygotowane specjalnie do naszej fotobudki, z których możesz wybrać nawet kilka. Zmiana tła podczas imprezy trwa tylko parę minut, nie musisz więc decydować się na jedno. Na życzenie w trakcie zabawy możemy zmienić tło na inne. Dysponujemy także tłem typu green screen pozwalającym na podstawienie dowolnej grafiki czy krajobrazu w ramach tła. Podczas sesji z fotobudką będziesz mógł przenieść się z przyjaciółmi na plażę, chwilę później być już w Nowym Jorku, a fotobudkową podróż zakończyć nad alpejskim jeziorem. Puść wodze fantazji i oddaj się zabawie. Nasza fotobudka spełni każdą Twoją fantazję.

Fotobudka Magic Show gości najczęściej w takich miastach jak: Kraków, Myślenice, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Nowy Targ, Wieliczka, Wadowice.

Nasza fotobudka dojeżdża na każdą imprezę na terenie Podhala i Małopolski