Fotobudka Podhale

Fotobudka Podhale – atrakcja na każdy rodzaj imprezy.

Fotobudka Magic Show – najlepsza atrakcja na Twoją imprezę. Planujesz wesele, przyjęcie urodzinowe dla Twojego dziecka, firmową imprezę integracyjną, studniówkę lub zabawę sylwestrową? Zapoznaj się z naszą ofertą, dopasujemy odpowiedni pakiet dla Ciebie!

Fotobudka to przenośne studio fotograficzne, które do działania potrzebuje jedynie 3x3m i dostępu do gniazdka elektrycznego. Fotobudka składa się między innymi z profesjonalnego aparatu fotograficznego, oświetlenia pozwalającego na robienie zdjęć nawet w bardzo ciemnych pomieszczeniach. Zaawansowane drukarka termosublimacyjna pozwala na szybki wydruk wysokiej jakości fotografii. Dzięki temu w zaledwie kilkanaście sekund otrzymasz gotowe zdjęcia dla siebie i Twoich gości.

Wynajem fotobudki na Podhalu – nasza oferta.

Interesuje Cię wynajmem fotobudki na wesele lub inny rodzaj imprezy w okolicy Nowego Targu, Zakopanego i w rejonie Podhala?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na naszej stronie lub telefonicznie. My przedstawimy Ci ofertę dopasowaną do charakteru imprezy, ilości gości oraz innych planowanych atrakcji. Przedstawimy ofertę która w zależności od Twoich potrzeb będzie zawierać m.in.:

 • nielimitowaną ilość zdjęć – wynajem fotobudki obowiązuje na konkretną liczbę godzin, w tym czasie Twoi goście mogą wykonać tyle sesji ile tylko zdołają
 • szeroki wybór teł – możesz wybrać jedno z 12 teł które mamy w ofercie
 • natychmiastowy wydruk zdjęć – standardowo 2 paski 5x15cm lub jeden wydruk 10x15cm
 • wydruki dla wszystkich na zdjęciu – rozszerzony pakiet, dzięki któremu każdy z gości otrzymuje wydruk dla siebie, a w przypadku księgi gości drukowany jest dodatkowy pasek do wklejenia w księdze
 • pełen pakiet gadżetów do fotobudki – m.in. peruki, kapelusze, maski, okulary, wąsy, ozdoby na patyczkach, śmieszne tabliczki i wiele innych
 • personalizowane gadżety do fotobudki – rozszerzony pakiet zawierający przygotowanie gadżetów specjalnie na Twoją imprezę
 • personalizowany szablon wydruku – przygotowany tak, aby pasował to motywu Twojej imprezy, zawierający dowolną grafikę i tekst
 • opiekę doświadczonych animatorów – którzy przez całą imprezę będą pomagać Tobie i Twoim gościom w doborze odpowiednich gadżetów i obsłudze fotobudki
 • księgę gości – razem z materiałami do jej uzupełnienia
 • galerię online zabezpieczoną hasłem – do której Ty i Twoi goście będziecie mieli dostęp przez cały rok
 • personalizację ekranu startowego fotobudki – przed każdą sesją Twoi goście mogą widzieć specjalny ekran z grafiką nawiązującą do tematu imprezy

Co wyróżnia naszą fotobudkę?

Na każdą imprezę przygotowujemy indywidualny, niepowtarzalny projekt wydruku. Grafikę na wydruku dopasowujemy do Twoich oczekiwań – może nawiązywać do charakteru imprezy, motywu przewodniego lub zawierać dowolne, podobające Ci się grafiki.

Na wydrukach nie umieszczamy naszych danych kontaktowych, adresu strony, bądź logo, co często jest praktykowane przez niektóre fotobudki.

Używamy wysokiej jakości sprzętu fotograficznego i broń Boże nie korzystamy z ustawień automatycznych, przez co zdjęcia z naszej fotobudki prezentują się wyśmienicie.

Posiadamy bardzo szeroki wybór gadżetów, pozwalających na wielokrotne pozowanie do zdjęć w całkowicie odmiennym wizerunku. Dodatkowo dezynfekujemy nasze gadżety po imprezach, dlatego nie musisz się obawiać o ich stan.

Zdajemy sobie sprawę że każdego interesuje to aby wynająć tanio fotobudkę, dlatego staramy się łączyć niską cenę z wysoką jakością zdjęć i obsługi. Sprawdź nasze zdjęia i szablony wydruków, przekonasz się że niska cena za fotobudkę idzie w parze ze świetnym poziomem usługi.

zdjęcie z fotobudki regionalne stroje
zdjecie z fotobudki, zabawa na podhalu
zdjecie z fotobudki, zabawa na podhaluzdjęcie z fotobudki regionalne stroje

Zabawa z fotobudką – przebieg imprezy.

W dniu Twojej imprezy przyjeżdżamy ok. 30 minut przed umówioną godziną rozpoczęcia zabawy, aby przygotować sprzęt. W tym czasie montujemy fotobudkę , ustawiamy wybrane przez Ciebie tło fotograficzne i rozkładamy nasze gadżety. Nie płacisz za czas potrzebny na rozłożenie i złożenie sprzętu, jest on wliczony w naszą pracę i nie wlicza się w czas, na który wynajmujesz sprzęt.

Zawsze chętnie współpracujemy z DJem lub zespołem. Gdy jesteśmy gotowi do pracy prosimy o poinformowanie gości, że fotobudka jest do ich dyspozycji. Do zabawy nie trzeba nikogo namawiać. Wzbudzamy zainteresowanie już podczas przygotowań, a gdy jesteśmy gotowi, chętnych do zdjęć nigdy nie brakuje.

Dbamy o to, aby goście cały czas mieli dostęp do gadżetów i pomagamy im wybierać różne, śmieszne stylizacje. Dodatkowo pilnujemy tego, żeby wszystkie osoby zmieściły się w kadrze i w razie czego podpowiadamy jak się ustawić. Nasza fotobudka ma również możliwość poprawienia zdjęcia, jeżeli któryś  z uczestników nie jest zadowolony ze swojej miny lub pozy 😉

Dysponujmy również podestami dla najmłodszych. Sprawdzają się one idealnie, kiedy dzieci robią sobie zdjęcia z rodzicami lub gdy najniżsi uczestnicy zabawy po prostu nie są widoczni na zdjęciu.

Samo korzystanie z fotobudki jest bardzo proste:

 • wybierasz swoją stylizację
 • ustawiasz się ze znajomymi do zdjęcia i wciskasz „START”
 • w czasie gdy fotobudka odlicza czas do wykonania zdjęcia cały czas widzisz się na podglądzie
 • gdy odliczanie dobiegnie końca wykonywane jest zdjęcie i masz czas na wybranie kolejnej stylizacji
 • po zakończeniu sesji fotobudka w kilkanaście sekund drukuje zdjęcia – oprócz wydruku możesz również od razu otrzymać zdjęcia wysyłając je sobie na pocztę e-mail lub publikując je na swoim facebooku
 • odbierasz swoje zdjęcia i dzielisz się nimi ze znajomymi
 • powtarzasz powyższe czynności tyle razy ile tylko masz ochotę 🙂

Jeżeli ustalony czas zabawy z fotobudką dobiega końca, a goście dalej chcą się z nami bawić, dajemy Ci możliwość przedłużenia zabawy o kolejną godzinę.

wydruk z fotobudki, kolorowe gadżety
wydruk z fotobudki, rgionalny szablon wydruku
wydruk z fotobudki, rgionalny szablon wydrukuwydruk z fotobudki, kolorowe gadżety

Zdjęcia z fotobudki w galerii – zobacz jak bawili się Twoi goście.

Po zakończeniu imprezy otrzymujesz od nas link oraz hasło do prywatnej galerii online. Galeria jest zabezpieczona hasłem, dzięki czemu dostęp to Twoich zdjęć mają tylko te osoby, którym udostępnisz dane. Galeria umożliwia podgląd wszystkich wykonanych zdjęć oraz ich pobranie i jest dostępna przez rok od daty imprezy.

Absolutnym hitem są „winietki fotobudkowe” na których znajduje się adres strony internetowej z galerią online oraz hasło, dzięki czemu po otrzymaniu winietek Twoi goście będą mogli przypomnieć sobie zabawę w dowolnym momencie. Takie winietki możemy przygotować dla Ciebie tworząc projekt spójny z szablonem wydruku. Możesz także zlecić ich przygotowanie np. na etapie tworzenia zaproszeń na imprezę lub papeterii ślubnej.

fotobudka Zakopane - w trakcie sesji
fotobudka na imprezie -zdjecie w fotobudce

Oferujemy wynajem fotobudki m.in. w takich miejscowościach jak: Nowy Targ, Zakopane, Rabka Zdrój, Białka Tatrzańska, Czarny Dunajec, Spytkowice, Podwilk, Szaflary