Fotobudka Myślenice

Fotobudka Myślenice - atrakcja na każdy rodzaj imprezy.

Fotobudki są obecnie jedną z największych atrakcji wprowadzanych na różne przyjęcia. Świetnie sprawdzają się na weselach, imprezach firmowych, przyjęciach dla dzieci, a także na innych imprezach okolicznościowych. Dzięki temu, że nasza oferta „Fotobudka Myślenice” ma szereg różnych dodatków i możliwości, Twoi goście będą zachwyceni z korzystania z tej atrakcji.

Co gwarantuje nasza fotobudka na imprezę? Przede wszystkim znakomitą zabawę na każdym przyjęciu. Na twarzach Twoich gości pojawi się uśmiech, gdy tylko skorzystają z możliwości zrobienia zdjęć w fotobudce. Wykonywanie z jej pomocą zdjęć jest niezwykle proste, a dzięki dostępnym gadżetom wiąże się to ze znakomitą zabawą. Od razu zaznaczamy, że jako jedna z nielicznych fotobudek działających na terenie Myślenic, oferujemy wydruki dla wszystkich osób na zdjęciu. Możesz robić tyle zdjęć, ile tylko chcesz w czasie wypożyczenia fotobudki. Stworzysz z jej pomocą fantastyczną pamiątkę z każdego przyjęcia.

Na jakich przyjęciach fotobudka sprawdzi się najlepiej?

 • fotobudka na wesele  – Państwo Młodzi chcą zagwarantować gościom weselnym jak najlepszą zabawę. Zależy im na tym, aby rodzina oraz znajomi jeszcze przez długi czas wspominali to przyjęcie. Jednym z najlepszych sposobów na to jest zdecydowanie się na fotobudkę. Stworzenie niepowtarzalnej pamiątki z tego najważniejszego w życiu dnia będzie jak najbardziej możliwe. Twoi goście wykonają dla siebie cudowne zdjęcia, a dzięki nielimitowanym wydrukom, chętnie wkleją je do księgi gości. Zdjęcia z fotobudki będziecie z wielką przyjemnością oglądali w księdze gości oraz w galerii online dostępnej przez cały rok,
 • fotobudka na imprezę/studniówkę/urodziny– wieczory panieńskie oraz kawalerskie, urodziny, imieniny, studniówki. Wszystkie te przyjęcia wzbogacone atrakcją, jaką jest fotobudka będą ciekawe dla uczestników. Poza tym, będzie można stworzyć z tych wydarzeń fantastyczną pamiątkę. Wybieranie śmiesznych gadżetów i robienie sobie zdjęć w fotobudce zagwarantuje świetną zabawę przez cały wieczór,
 • fotobudka dla dzieci – chcesz, aby koleżanki i koledzy Twojego dziecka świetnie bawili się na przyjęciu? Fotobudka będzie atrakcją, którą maluchy będą wspominały przez długi czas. Oferujemy wiele tematycznych dodatków związanych z motywami bajkowymi oraz filmowymi. Będziesz w stanie dostosować tematykę fotobudki do tematu, w jakim zostało zorganizowane przyjęcie urodzinowe dziecka. Z fotobudką Magic Show każde przyjęcie dla dziecka będzie niezwykle udane
 • fotobudka na imprezy firmowe – wiele atrakcji na imprezach integracyjnych sprzyja zwiększeniu zainteresowania wydarzeniem. Fotobudka zapewni świetną zabawę i sprawi, że pracownicy firmy zintegrują się w najlepszy z możliwych sposobów. W końcu podczas dobrej zabawy relacje zacieśniają się najlepiej. Zdjęcia z fotobudki można np. publikować wraz z logiem firmy w mediach społecznościowych. Spersonalizowane gadżety z przyjęcia, nawiązujące do branży, stanowisk czy zainteresowań pracowników zapewniają wspaniałą rozrywkę.

Fotobudka Magic Show – pakiety, z których możesz skorzystać

Oferujemy atrakcyjne pakiety dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. W związku z tym, że nasza fotobudka gości na różnego rodzaju imprezach w Myślenicach, przygotowaliśmy cztery zróżnicowane pakiety:

 • Mini – 490 zł – fotobudkę wynajmujemy na godzinę. Otrzymasz galerię online zabezpieczoną hasłem, szereg gadżetów zapewniających świetną zabawę podczas robienia zdjęć, wydruk ze spersonalizowaną grafiką, różne tła fotograficzne do wyboru. O to, aby każdy mógł bez problemu wykonać zdjęcie zadba animator. Wykonane na przyjęciu zdjęcia można od razu przesłać na adres e-mail oraz opublikować je na Facebook’u.
 • Midi – 650 zł – fotobudkę wynajmujemy na dwie godziny. Obejmuje taki sam zakres, jak pakiet Mini.
 • Maxi – 790 zł – możesz korzystać z fotobudki przez 3 godziny. Oferta obejmuje taki sam zakres, jak w poprzednich przypadkach.
 • Giga – 950 zł – fotobudka udostępniania jest na 4 godziny. Oferta obejmuje taki sam zakres, jak w poprzednich przypadkach.

Jeżeli czas zabawy z fotobudką dobiega końca, a goście dalej chcą się z nami bawić, dajemy Ci możliwość przedłużenia zabawy o kolejną godzinę.

wydruk-z-fotobudki-myslenice-1

Dlaczego szukając fotobudki w Myślenicach warto skorzystać z naszej oferty?

Zapewniamy:

 • atrakcyjne projekty wydruku,
 • bardzo dobrą jakość zdjęć,
 • różne tła do wyboru,
 • dostęp do galerii online zabezpieczonej hasłem,
 • obsługę przez doświadczonych animatorów,
 • rozmaite zabawne gadżety do robienia zdjęć,
 • materiały do uzupełnienia księgi gości,
 • możliwość drukowania zdjęć dla każdej osoby z fotografii,
 • publikację zdjęć na Facebook’u i wysyłanie na e-maila,
 • dojazd do Myślenic w cenie.
fotobudka na imprezie firmowej
ludzie bawią sie w czasie zdjeć w fotobudce

Oferujemy wynajem fotobudki m.in. w takich miejscowościach jak: Myślenice, Kraków, Wieliczka, Nowy Targ, Mszana Dolna, Rabka Zdrój, Limanowa, Szczawnica, Wadowice, Bochnia, Dobczyce, Brzesko, Jędrzejów, Kielce, Nowy Sącz, Skawina, Zator, Miechów, Olkusz, Sucha Beskidzka, Zakopane.