Fotobudka na Komunię

Pierwsza Komunia to wielkie przeżycie dla dziecka i całej rodziny, ale i dobry pretekst do świętowania i wspólnej zabawy. Po doniosłej uroczystości w kościele i uroczystym obiedzie w domu lub restauracji, pora poluzować krawaty, zrelaksować się i oddać się świetnej zabawie.

Zaskocz gości fotobudką na przyjęciu z okazji komunii

Fotobudka na komunię to rewelacyjny pomysł na komunijne przyjęcie i wspaniała atrakcja dla całej rodziny, w szczególności zaś dla małych gości, którzy już po pierwszym daniu zaczynają z nudów krążyć wokół stołu i broić. Z nami nie można się nudzić! Nasza budka fotograficzna gwarantuje ogromny wybór gadżetów dobranych specjalnie na tę okazję, które dają nieograniczone możliwości na zmianę wizerunku i rozwinięcie kreatywności – kolorowe kapelusze, sumiaste wąsy, maski, peruki oraz inne dodatki z pewnością zainspirują wszystkich gości bez względu na wiek.

najlpesza fotobudka na komunie gadżety

Wspólna zabawa z fotobudką na komunii to sposób na niezwykłą integrację

Oferujemy również fantazyjne kolorowe tła, które także można zmieniać w czasie przyjęcia, co daje jeszcze więcej możliwości na nietuzinkowe, zabawne zdjęcia. Jest to również idealny sposób na zintegrowanie całej rodziny podczas wspólnej zabawy. Nie może przecież zabraknąć zdjęć z dziadkami, rodzicami chrzestnymi czy rodzeństwem. Czemu więc oprócz zdjęć wykonanych w kościele nie zafundować sobie fotograficznej pamiątki z pierwszej komunii „na wesoło”.

fotobudka komunia szablony wydruków

Księga gości to pomysł na piękną pamiątkę z pierwszej komunii

Dodatkowo wykonane na miejscu fotografie goście będą mogli wkleić do przygotowanej przez nas pamiątkowej księgi, wpisując od siebie życzenia – będzie to piękna pamiątka pierwszej komunii świętej, która nie tylko przywoła doniosłe chwile tej wyjątkowej uroczystości, ale i świetną rodzinną zabawę podczas wspólnego świętowania. Zaś idealnym prezentem dla gości będą dodatkowe wydruki na przygotowanych wcześniej szablonach, na których można umieścić imię dziecka oraz datę pierwszej komunii lub dowolnie wybrany napis, przypominający gościom o tym wyjątkowym przyjęciu komunijnym.

biała księga gości do fotobudki

Po zakończeniu uroczystości fotobudka na komunie pozwoli na świetną zabawę dzieci i dorosłych.