Fotobudka Bochnia

Fotobudka Bochnia – wspaniała atrakcja na każdą okazję.

Twoi goście będą zachwyceni, że na przyjęciu w którym uczestniczą jest obecna Fotobudka Magic Show. Wszyscy będą się znakomicie bawić, a w dodatku przez cały czas wynajmu fotobudki, zabawa, zdjęcia i wydruki będą nieograniczone.

Dlaczego zabawa z naszą fotobudką jest tak wyjątkowa?

Oferta fotobudka Bochnia to przede wszystkim profesjonalizm, wysoka jakość projektów graficznych, wykonywanych zdjęć i wydruków. Ważne jest również to, że nasza cena za wynajem fotobudki w Bochni nie jest wygórowana.

 

Co nas wyróżnia na tle innych fotobudek działających na terenie Bochni?

 • Oryginalne projekty wydruków – dostosujemy projekt wydruku w taki sposób, aby pasował do tematyki, w jakiej organizujesz swoje przyjęcie. Chcemy aby każdy projekt był unikatowy. Nie stosujemy wielokrotnie tych samych szablonów, a na każde wydarzenie tworzymy specjalnie dopasowany szablon wydruku. Możemy umieścić dowolny napis oraz grafikę. Może to być np. logo Twojej firmy, grafika nawiązująca do papeterii ślubnej itp.
 • Układ zdjęć – tworzymy zdjęcia w formatach: 5×15 cm lub 10×15 cm. Układ zdjęć może być dowolny, dostosowany do Twoich potrzeb. Możesz wybrać dokładnie taki, jaki spełnia Twoje oczekiwania.
 • Publikacja zdjęć na Facebook’u – zdjęcia wykonane przy użyciu fotobudki można wysłać na e-mail lub bezpośrednio opublikować je na Facebook’u zaraz po ich wykonaniu. Dzięki temu można będzie od razu podzielić się tymi wyjątkowymi zdjęciami ze znajomymi.

 

Wydruki z fotobudki bez nazwy firmy i dla każdej osoby ze zdjęcia

 • Nie umieszczamy naszego logo na wydrukach z fotobudki – wiele fotobudek oferujących swoje usługi w Bochni na wydrukach dla gości umieszcza swoje dane kontaktowe lub logo. My nie stosujemy takich praktyk.
 • Nielimitowana ilość zdjęć – w ciągu czasu na który wynajmujesz fotobudkę na wesele, imprezę, studniówkę czy urodziny, możesz wykonać dowolną ilość zdjęć, bez żadnych ograniczeń.
 • Rozszerzony pakiet wydruków – dzięki niemu każdy z gości obecnych na zdjęciu z fotobudki otrzyma wydruk zdjęcia dla siebie. W przypadku gdy na imprezie, weselu jest księga gości, drukowana jest jedna dodatkowa kopia, tak aby dodatkowe zdjęcie mogło dołączyć do życzeń w księdze gości.

 

Podstawa dobrej fotobudki to różnorodność gadżetów

 • Bardzo duża ilość gadżetów – na zdjęciach Twoi goście będą mogli mieć na sobie kapelusze, wąsy, peruki, a w ręku będą mogli trzymać tabliczki z zabawnymi napisami. Dostęp do gadżetów jest nieograniczony i stale powiększany. Jest ich tak dużo, że każdy będzie w stanie znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Dzięki dostępnym gadżetom, Twoi goście będą mogli stać się piratami, gwiazdami lat 80-tcyh czy księżniczkami.
 • Wyjątkowa księga gości – sprawimy że Twoja księga gości będzie się pięknie prezentować. Zachęcimy Twoich gości do wklejania zdjęć i wpisywania życzeń. Dostarczymy materiały, takie jak kolorowe pisaki, kleje, naklejki, dzięki którym księga gości będzie wspaniałą pamiątką na lata.

 

Co jeszcze sprawia, że to najlepsza fotobudka w Bochni?

 • Profesjonalna pomoc animatora – w cenie za wynajem fotobudki uwzględniona jest obsługa sprzętu. Nasza fotobudka obsługiwana jest przez doświadczony personel, który odpowiednio ustawi i sprzęt, zadba o dostępność gadżetów i będzie pomagać i doradzać Twoim gościom w czasie wykonywania zdjęć.
 • Dojazd w cenie fotobudki – Bochnia znajduje się na obszarze do którego nasza fotobudka dojeżdża bez dodatkowych opłat.
 • Zdjęcia w 15 sekund? Tak, to możliwe. Nasza fotobudka jest w stanie wykonać dużą ilość zdjęć w bardzo krótkim czasie. W dodatku można je odebrać równie szybko, jak zostały zrobione.
 • Tła do wyboru – w naszej ofercie mamy wiele różnych teł. Wszystkie tła są na tyle różnorodne, że z pewnością któreś przypadnie Ci do gustu.
 • Dostęp do galerii online – w zabezpieczonej hasłem galerii internetowej zostaną zgromadzone wszystkie pojedyncze zdjęcia oraz wydruki w formie cyfrowej, jakie zostały wykonane podczas zabawy z fotobudką. Możesz je przeglądać przez cały rok, od momentu wykonania zdjęć. Możesz je pobierać, zapisywać na dysku i dzielić się nimi ze swoimi znajomymi których zabrakło na imprezie w Bochni.

Jeżeli interesuje Cię wynajem fotobudki w Bochni – nie czekaj, zapoznaj się z naszym cennikiem, przykładowymi projektami wydruków i galerią. Jesteśmy przekonani że po tym jak sprawdzisz z pełną ofertę, nasza fotobudka zagości na Twojej imprezie.