Fotobudka na imprezę

Organizujesz imprezę dla znajomych lub rodziny, wieczór panieński lub kawalerski, urodziny z pompą, a może okrągły jubileusz jakiegoś ważnego wydarzenia? Chcesz zaskoczyć swoich gości i zapewnić im niezapomnianą rozrywkę?

Zamów naszą fotobudkę na swoją imprezę. Niezależnie od charakteru przyjęcia, zapewniamy świetną zabawę dla wszystkich gości przez cały wieczór.

Gadżety do fotobudki – baw się z przyjaciółmi wybierając śmieszne przebrania

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór atrakcyjnych dodatków, które z pewnością zrobią wrażenie na każdym uczestniku imprezy. Szałowe peruki, wąsy, tajemnicze maski, kolorowe kapelusze i okulary, czy tabliczki z zabawnymi napisami – z naszą fotobudką każdy znajdzie coś dla siebie!

Jeśli Twoje przyjęcie ma określony motyw przewodni, zgłoś się do nas, przygotujemy spersonalizowane gadżety, specjalnie dla Ciebie i Twoich gości.

fotobudka na impreze gadżety

Tło do fotobudki – wybierz to które najbardziej odda charakter imprezy

Oferujemy również wyjątkowe tła, które można dowolnie zmieniać w trakcie przyjęcia oraz tło typu green screen, które umożliwia podstawienie wybranego motywu, krajobrazu czy grafiki. To stwarza nieograniczone możliwości, by puścić wodze fantazji i dać się ponieść zabawie.

Wysokiej jakości zdjęcia będą zaś doskonałą pamiątką dla wszystkich gości, pozwalającą wspominać ten niezapomniany wieczór przez długi czas.

fotobudka na impreze tla

Wydruki zdjęć z fotobudki – Twoi przyjaciele na długo zapamiętają imprezę z fotobudką

Dla wszystkich naszych klientów przygotowujemy również wyjątkowe, spersonalizowane szablony wydruków. To doskonały pomysł na uwiecznienie daty oraz okoliczności spotkania, imion jubilatów czy dowolnie wybranego tekstu, tak by zawsze przypominały gościom o Twoim fantastycznym przyjęciu. Budka fotograficzna na imprezę to gwarancja wyśmienitej zabawy.

fotobudka na imprezę wydruki

Obsługa fotobudki – pomoże Twoim gościom zdobić doskonałe zdjęcia

Nasza profesjonalna obsługa aktywnie pomaga uczestnikom w trakcie trwania imprezy, animuje zabawę z fotobudką, pomaga w doborze gadżetów, przekonuje niezdecydowanych, a przede wszystkim tryska humorem i stwarza wspaniałą atmosferę, której nikt nie potrafi się oprzeć.

fotobudka na weselu, wybieranie gadżetów i robienie zdjęć

Warto wiec zainwestować w piękne wspomnienia i zafundować swoim gościom wyśmienitą zabawę z fotobudką, a wydruki i galeria online dostępna przez cały rok pozwolą wspominać świetną zabawę przez długi czas!