Czy fotobudka sprawdzi się na imprezie firmowej?

 

Fotobudka to doskonała atrakcja, która sprawdzi się na każdej imprezie firmowej. Bez względu na okazję – impreza integracyjna, jubileusz firmy, impreza świąteczna, targi i konferencje, piknik dla pracowników z rodzinami – budka fotograficzna to gwarancja rewelacyjnej zabawy oraz idealne narzędzie wspierające kreatywny marketing, mający na celu budowanie dobrego wizerunku firmy.

 

Nic nie przyczyni się lepiej do integracji zespołu, niż rewelacyjna zabawa podczas pozowania do zdjęć!

Bogaty wybór oryginalnych dodatków, takich jak kolorowe peruki, fantazyjne okulary, maski, wąsy, kapelusze czy tabliczki z zabawnymi napisami, umożliwiający zmianę wizerunku będzie świetnym sposobem na przełamanie pierwszych lodów i wprowadzenie wszystkich w imprezowy nastrój. Nic bowiem nie przyczyni się lepiej do integracji zespołu, niż rewelacyjna zabawa podczas pozowania do zdjęć z zabawnymi gadżetami. Wybór akcesoriów jest tak ogromny, że również najmłodsi uczestnicy pikniku rodzinnego dla pracowników znajdą coś wyjątkowego dla siebie – kowbojskie kapelusze, maski zwierzątek, korona dla małych i dużych księżniczek… budka fotograficzna rozbudzi fantazję imprezowiczów w każdym wieku.

 

Zdjęcia z fotobudki na imprezie firmowej będą świetnym prezentem dla pracowników i doskonałą formą reklamy!

Istnieje również możliwość zamówienia spersonalizowanych gadżetów z logo firmy lub ze znakami specjalnymi, nazwami działów czy „branżowymi” powiedzeniami, które spowodują, że osoby bawiące się z fotobudką będą jeszcze bardziej identyfikowały się ze swoją firmą.  Niewątpliwym atutem jest również możliwość przygotowania spersonalizowanych szablonów wydruków, na których można umieścić dowolny napis informujący o jubileuszu firmy czy okolicznościach imprezy firmowej. Pamiątkowe zdjęcia z logo firmy będą nie tylko świetnym prezentem dla pracowników, ale i doskonałą formą reklamy, gdyż nic tak nie przyciągnie uwagi klientów, jak zdjęcia dobrze bawiących się pracowników z logiem firmy w tle, publikowane w mediach społecznościowych czy w newsletterze.

 

Fotobudka na imprezie formowej jako alternatywa dla fotografa

Dodatkową zaletą wynajęcia budki fotograficznej na imprezę firmową jest fakt, że nikt nie czuje się przymuszony do zabawy. Zazwyczaj na przyjęciach firmowych i zabawach integracyjnych nie ma profesjonalnego fotografa. Ma to swoje plusy i minusy. Bez fotografa pracownicy nie mają pamiątki z imprezy w formie zdjęć, jednak nie wszyscy mogą sobie tego życzyć – w tym przypadku budka fotograficzna jest idealnym rozwiązaniem, gdyż zdjęcia w fotobudce robią sobie osoby zainteresowane i to one dzielą się swoimi zdjęciami z innymi. Oprócz natychmiastowych wydruków, które będą doskonałą pamiątką z imprezy firmowej, do dyspozycji uczestników imprezy jest galeria online zabezpieczona hasłem, do której dostęp mają tylko uczestnicy zabawy, bezpłatnie, przez cały rok.

 

Zabawa z fotobudką to także świetny pomysł na promocję firmy podczas targów, konferencji czy spotkań branżowych.

Taka atrakcja z pewnością zainteresuje wszystkich uczestników imprezy i zachęci ich do odwiedzenia stoiska firmy, a to już pierwszy krok do nawiązania dalszych relacji biznesowych. Na wydrukach pod zdjęciami można umieścić także nazwę firmy, logo oraz dane kontaktowe, co będzie stanowiło doskonały pomysł na oryginalną promocję biznesu i bez wątpienia sprawdzi się lepiej niż zwykłe ulotki reklamowe czy wizytówki. W czasie targów czy imprez firmowych cała powierzchnia budki fotograficznej może zostać oklejona logiem i danymi firmy oraz dowolnymi grafikami. Na zamówienie można również wykonać specjalne tło, które będzie pełniło rolę „ścianki” zdjęciowej dla gości czy uczestników imprezy firmowej. Dodatkowo możliwa jest natychmiastowa publikacja zdjęć w mediach społecznościowych, co znacznie przyczyni się do zwiększenia zasięgu brandu firmy i jej rozpoznawalności na rynku.

 

Fotobudka na przyjęciu firmowym, imprezie integracyjnej czy spotkaniach branżowych to idealne połączenie dobrej zabawy i kreatywnego marketingu. To również doskonały sposób na integrację pracowników i budowanie pozytywnego wizerunku firmy.