Zdjęcia z Fotobudki Magic Show

 

Zobacz przykładowe zdjęcia z imprez z najlepszą fotobudką w Krakowie! Jeśli chcesz aby Twoi goście bawili się równie dobrze, nie czekaj i zarezerwuj już dziś fotobudkę na weselę, imprezę lub inną okazję!

 

Zapraszamy do obejrzenia przykładowej galerii zdjęć z fotobudki. W galerii umieściliśmy zdjęcia z niektórych imprez na których gościła nasza fotobudka. Zdjęcia są dostępne w galerii przez cały rok od dnia imprezy. Każda z galerii jest zabezpieczona hasłem, które otrzymuje organizator a następnie może przekazać je wszystkim zaproszonym gościom. Istnieje również możliwość wcześniejszego ustalenia adresu i hasła do galerii zdjęć z fotobudki, tak aby już w czasie imprezy każdy z gości mógł poznać dane konieczne do wyświetlenia wszystkich zdjęć.

*Na zdjęciach w przykładowej galerii znajduje się znak wodny z nazwą naszej fotobudki w celu zabezpieczenia zdjęć, na zdjęciach w galeriach prywatnych znak wodny nie jest dodawany.

 

Fotobudka, fotobudka na wesele, fotobudka Kraków, wynajem fotobudki, galeria zdjęć z fotobudki, zdjęcia z fotobudki, fotobudka Podhale.