Fotobudka Magic Show na dniu otwartym Sektora Rodzinnego Wisły Kraków

02.10.2018r. Fotobudka Magic Show miała przyjemność brać udział we wspaniałym wydarzeniu jakim był Dzień otwarty Sektora Rodzinnego Wisły Kraków!
fotobudka wisla krakow
W czasie imprezy na uczestników czekało wiele atrakcji. Oprócz zwiedzania słynnego stadionu przy ul. Reymonta na odwiedzających czekały m.in. animacje dla dzieci prowadzone przez profesjonalne centrum zabaw, strefę malowania twarzy, dzięki której dzieciaki uzyskiwały zupełnie nowe oblicza. Dodatkowo mnóstwo konkursów i zabaw, utrzymywanych w tematyce piłkarskiej.
Jedną z głównych atrakcji była także nasza fotobudka, która ku naszej radości cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających. Już od pierwszych chwil działania naszej budki, w oczekiwaniu do zrobienia sobie pamiątkowych zdjęć ustawiła się spora kolejka. Byliśmy odpowiednio przygotowani na taką ewentualność. Dzięki olbrzymiej ilości przygotowanych gadżetów, takich jak kapelusze, peruki, śmieszne okulary, przebrania i wiele innych, oczekujący na zdjęcie z fotobudki mogli zająć się wybieraniem odpowiednich gadżetów i stylizacji dzięki czemu czas upływał zdecydowanie szybciej ?
Czas mijał, nasza fotobudka wydawała kolejne wydruki, a kolejka nie malała! W ramach imprezy obowiązywała opcja nielimitowanych wydruków z fotobudki. Dzięki czemu każdy z uczestników zabawy otrzymywał pamiątkowy wydruk – zaprojektowany tak, aby oddawał charakter wydarzenia – dla siebie.
Oczywiście jak to bywa na imprezach z fotobudką, nie zabrakło „gwiazd” obiektywu, gotowych na kilkukrotne odczekanie na swoją kolej, po to aby sprawdzić jak prezentują się we wszystkich możliwych gadżetach ?
Bardzo dziękujemy wszystkim za zainteresowanie, a tych którzy nie zdecydowali się na udział w tym wydarzeniu, zapraszamy na kolejne otwarte imprezy, na których będzie można zrobić sobie darmowe zdjęcia w fotobudce. O wszystkich otwartych eventach będziemy informować na naszym profilu na facebooku. Zapraszamy!